Jak přesvědčit i notorické odpůrce, aby byli pro komplexní rekonstrukci Vašeho domu a jak všem ukázat, že toto řešení je nejvýhodnější. 

Co je opravdu výhodnější? Řešit rekonstrukci domu postupně a pouze z vlastních zdrojů, nebo jít cestou komplexní modernizace s využitím dotace a úvěru?
V krátkém článku jsou zjednodušenou formou podány závěry reálných studií.
Věříme, že e-book Vám bude přínosem pro další rozhodování o konceptu opravy Vašeho domu.

„O rekonstrukci domu jsme dlouho uvažovali. Ne všichni byli přesvědčeni o její nutnosti a také jsme nejdříve museli vyřešit vznik SVJ, protože v rámci družstva byla realizace ještě o mnoho složitější. Více než rok jsme ladili šíři rekonstrukce, nový vzhled domu a případné financování. Dnes máme dům s energetickou náročnosti v kategorii B, novou střechou i balkony. Vyřešili se problémy s bezpečností, spotřebou el. energie zbytečným svícením na chodbách i zastaralým rozvodem el. energie. Spotřeba tepla a společné el. energie se snížila a už nemusíme každý rok investovat do záplatování havárií. Kvalita bydlení se výrazně zvýšila a nikdo neplatí více než dříve. To všechny váhající obyvatele domu přesvědčilo, že to byla správná volba.“

Petr Adamec - předseda SVJ Mírového Hnutí 868-869, Praha 4
20170611_170031.jpg DSC_0673.jpg DSC_0670.jpg
Foto_pred_e_book_reference_04_pohled_JZ.jpg Reference_05_pohled_S.jpg Reference_06_degradace_lodzii.jpg

Poradenství v průběhu přípravy realizace – výběr projekční kanceláře, zajištění podkladů k dotaci Zelená úsporám, návrh financování opravy, pomoc s výběrovým řízením na realizaci.

Schulhoffova 793, Praha 4
DSC_0680.jpg DSC_0678.jpg DSC_0681.jpg
REF_04_pohled_V_pred_reko.jpg REF_06_Degradace_lodzii.jpg REF_05_Degradace_stresni_krytiny_zatekani.jpg

Reference

„O rekonstrukci domu jsme dlouho uvažovali. Ne všichni byli přesvědčeni o její nutnosti a také jsme nejdříve museli vyřešit vznik SVJ, protože v rámci družstva byla realizace ještě o mnoho složitější. Více než rok jsme ladili šíři rekonstrukce, nový vzhled domu a případné financování...."

Petr Adamec - předseda SVJ Bytový dům Mírového hnutí 868-869, Praha 4

Už jej máte? Rady a odpovědi, které ušetří spoustu času a energie.

Velká oprava domu se provádí s výhledem na desítky let dopředu. Víte, jaký je nejvhodnější způsob opravy pro Váš dům? Máte již připraveny všechny podklady, aby vše proběhlo, jak si přejete?