Jak přesvědčit i notorické odpůrce, aby byli pro komplexní rekonstrukci Vašeho domu a jak všem ukázat, že toto řešení je nejvýhodnější. 

Co je opravdu výhodnější? Řešit rekonstrukci domu postupně a pouze z vlastních zdrojů, nebo jít cestou komplexní modernizace s využitím dotace a úvěru?
V krátkém článku jsou zjednodušenou formou podány závěry reálných studií.
Věříme, že e-book Vám bude přínosem pro další rozhodování o konceptu opravy Vašeho domu.

Co získáte s Dobrou rekonstrukcí?

1.  Nikdy nevíte, komu se v domě znelíbíte… Pomůžeme Vám ochránit Váš majetek, kterým ručíte…čtěte více.

2.  Můžete klidně spát, bez nervů. Máte jistotu, že akce dopadne dle Vašich představ.

3.  Již na počátku víte, kolik bude rekonstrukce stát. Nemusíte se bát víceprací a můžete naplánovat financování celé akce

4. Dostanete peníze zpět, pokud využijeme dotačních programů. Zajistíme správnost připravených podkladů k dotaci. Víte, kolik peněz Vám přijde po dokončení díla? Může to být cca 10 % nákladů.

5. Máte rádi jednání s úředníky, dlouhé čekání ve frontách a chození několikrát z jedněch dveří do druhých…? Ušetříme Vám spoustu času a nervů – vyřídíme kompletní podklady ke stavebnímu povolení, resp. ohlášení stavby.

6.  Můžete více času trávit, jak si přejete, dělat co chcete. Nemusíte sedět na jednáních v kočárkárně, navíc za malou odměnu.

7. Minimalizace víceprací při realizaci – díky kvalitnímu projektu v podrobnosti ke stavebnímu a výběrovému řízení, realizaci stavby. Pomůžeme Vám vybrat ověřenou projekční kancelář. 

8.  Pomůžeme Vám vybrat firmu, která je schopna realizaci dotáhnout do zdárného konce a má také zkušenosti s administrací dotačních programů.

9.  Díky kontrole technického dozoru budete mít jistotu, že je dílo provedeno dle projektové dokumentace, v požadované kvalitě, dohodnutých termínech a ceně.

10. Budete mít klid v domě. Jste odborníci ve svém oboru a totéž jste udělali v případě rekonstrukce Vašeho domu – svěřili jste se profesionálům s bohatými zkušenostmi.

Reference

„O rekonstrukci domu jsme dlouho uvažovali. Ne všichni byli přesvědčeni o její nutnosti a také jsme nejdříve museli vyřešit vznik SVJ, protože v rámci družstva byla realizace ještě o mnoho složitější. Více než rok jsme ladili šíři rekonstrukce, nový vzhled domu a případné financování...."

Petr Adamec - předseda SVJ Bytový dům Mírového hnutí 868-869, Praha 4

Už jej máte? Rady a odpovědi, které ušetří spoustu času a energie.

Velká oprava domu se provádí s výhledem na desítky let dopředu. Víte, jaký je nejvhodnější způsob opravy pro Váš dům? Máte již připraveny všechny podklady, aby vše proběhlo, jak si přejete?